Residence Orangerie

  • 20 m²
  • 1 ložnice
  • 1 koupelna

Residence Orangerie Štrasburk se nachází ve čtvrti Quartier Européen - Orangerie, 21 minut jízdy od letiště Mezinarodni letiste Strasbourg.

Pokoje mají vysokorychlostní internet a vícekanálovou televizi plus koupelny s prostornou sprchou a samostatnou toaletou. Některé pokoje zahrnují rychlovarnou konvici, chladničku a kuchyňské nádobí pro vlastní stravování.

Hotel je zhruba 5 minut pěšky od restaurace Emporio Casella, ve které můžete ochutnat italskou kuchyni.

Ubytování je 1 km do Katedrála Notre-Dame a jen 1,1 km od Univerzita ve Štrasburku. Tento hotel je méně než 25 minut chůze od centra města Štrasburk a poblíž Ghanaian Seventh-day Adventist Church. Autobusová zastávka Orangerie je vzdálena 5 minut chůze.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Residence Orangerie Štrasburk
Hotel De L'Orangerie
Cena pouze pro mobilní zařízení

Hotel De L'Orangerie

7.8
Dobrý 853 recenzí
103 m od ubytování
USD 94 USD 85
za noc
The Originals Boutique, Hotel Des Princes, Strasbourg Centre
Cena pouze pro mobilní zařízení

The Originals Boutique, Hotel Des Princes, Strasbourg Centre

8.6
Vynikající 568 recenzí
414 m od ubytování
USD 92 USD 83
za noc
Hotel Villa La Florangerie - Spa & Piscine
Cena pouze pro mobilní zařízení

Hotel Villa La Florangerie - Spa & Piscine

8.7
Vynikající 1654 recenzí
421 m od ubytování
USD 138 USD 124
za noc
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Mezinarodni letiste Strasbourg
    14 km

    Vlaková nádraží

    Parlement Européen Tram Stop
    1,1 km

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi v pokojích

    Možnosti parkování

    • Parkování

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice
    • Kuchyňské potřeby

    V pokojích

    • K dispozici čaj a káva
    • Jídelní stůl

    V koupelně

    • Pračka
    • Toaletní potřeby zdarma

    Zařízení

    • LCD TV

    Důležité informace

    Přihlášení: od 16:00 do 21:00
    Odhlášení: od 10:00 do 11:00
    Často kladené otázky
    • 🌇
      Nachází se Residence Orangerie hotel blízko centra města?
      Do centra města Štrasburk od Residence Orangerie hotel dojdete pěšky za 25 minut.
    • Které letiště se nachází v blízkosti Residence Orangerie hotel?
      Nejbližší letiště k Residence Orangerie hotel je Mezinarodni letiste Strasbourg (15 km) a dojedete na něj za 21 minut.

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Mezinarodni letiste Strasbourg
    14 km

    Vlaková nádraží

    Parlement Européen Tram Stop
    1,1 km

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Residence Orangerie Štrasburk

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít